Listopad

Narozeniny DPL – Kill The Dandies!

So 26. 11. 15:00

Donnie Darko, Severals, Mara Jade / afterparty: Dj PuPu

Pá 25. 11. 20:00

Dÿse (D) * Pololidi * Děti Deště

Čt 24. 11. 20:00

A Loathsome Aberration Tour 2022

So 19. 11. 19:00

Fvck Kvlt (SK) * Boost * Exude * Levag

Pá 18. 11. 20:00

Cold Cold Nights * Tamara * ivy z

Čt 17. 11. 20:00

Ed Rosenthal, Blue Chesterfield, Peelers

St 16. 11. 19:30

Talk To Her (IT) + Ritualz (MEX) + Fatborg (CZ)

Ne 13. 11. 19:00

Staré Pušky * Proti Směru

So 12. 11. 20:00

MC Gey * Idea

Pá 11. 11. 20:00

Múza 2022 – 5. postupové kolo

Čt 10. 11. 20:00

zakázanÝovoce – ŽIVÁK! Tour * host: Wotazník

So 5. 11. 20:00

Innersphere, Welicoruss, Sacrifice In Fire (D)

Pá 4. 11. 20:00

!!! ZRUŠENO – Múza 2022 – 4. postupové kolo

Čt 3. 11. 20:00

Múza 2022 – 3. postupové kolo

St 2. 11. 20:00

Říjen

Irish Halloween Party #10

So 29. 10. 19:00

Marpo & TroubleGang – VYPRODÁNO

Pá 28. 10. 20:00

#Černá & Madam Royal – Nová krev Tour 22

Čt 27. 10. 20:00

Orient & Slav & Blue Chesterfield

St 26. 10. 20:00

Fast Food Orchestra + afterparty: Dj Zadnice & FFO Djs

So 22. 10. 21:00

Et Moriemur * Marche Funébre (BE) * Elbe

Pá 21. 10. 20:00

Múza 2022 – 2. postupové kolo

Čt 20. 10. 20:00

Dluhy * Fvtvre * Hrivňák-Bouška-Janoušek

So 15. 10. 20:00

!!! ZRUŠENO !!! Status Praesents + Apple Juice

Pá 14. 10. 20:00

Múza 2022 – 1. postupové kolo

Čt 13. 10. 20:00

Cold Meat Party * Drive Moya (A) * Bren

St 12. 10. 20:00

Stíny pod lampou vol.5

So 8. 10. 19:00

The Rusty Robots (D), Mordors gang

Pá 7. 10. 20:00

Toxic Paradise, Arzzen, Bonnie

So 1. 10. 19:00

Září

!!!ZRUŠENO!!! – Define Me, Frozen Poppyhead, …

Pá 30. 9. 20:00

Vyhlášení soutěže Múza 2022

Pá 30. 9. 19:00

Nano * Lars

Čt 29. 9. 20:00

Panoptikum & Blue Chesterfield

Út 27. 9. 20:00

Adventures + Ill Fish + afterparty

So 24. 9. 20:00

Hentai Corporation & Acid Row

Pá 23. 9. 20:00

Darewin * Fakin Bůh * Djs

Pá 16. 9. 21:00

Pivo zdarma! * Presumpce neviny * Bohužel * Ztráta času

So 10. 9. 19:00

Space Of Variations (UA) * Up!Great

So 3. 9. 20:00

LUSKY – křest LP „Quetak“ & …

Pá 2. 9. 20:00

Červen

Neon Rednecks Circus party

Pá 24. 6. 20:00

Disharmonici + Špinavej ubrus

Pá 17. 6. 20:00

0100 * ZMAR * Kavčí hory

So 11. 6. 20:00

Cigarette Syndrome * Hrivňák-Bouška-Janoušek * Broken.45

Pá 10. 6. 20:00

Pololidi * Kiss Me Kojak * True Fir

Pá 3. 6. 21:00

Tahle země neni pro starý vol.2

St 1. 6. 16:00

Květen

Self-Hatred * The Corona Lantern

So 28. 5. 20:00

Dluhy * Blue Chesterfield * New/Old

Pá 27. 5. 21:00

něco něco + Khan (AUS) + Ing’n’Lolita

Čt 26. 5. 20:00

IDEA – ZRUŠENO: nový termín – podzim 2022

St 25. 5. 20:00

Necnon Mortuss * Let Them Burn * War For War

So 21. 5. 19:00

520K POP UP SHOW

Pá 20. 5. 20:00

Bohužel * Taras Bullba * Drunken Rabbits

So 14. 5. 19:30

Darewin

Pá 13. 5. 21:00

Papalescu2 + ZPTNK

Čt 12. 5. 20:00

Billy Rudin * Satori

So 7. 5. 20:00

Aneta & the Soul Uncles + Funky Monx

Pá 6. 5. 20:00

MMNK + Opatův Modul

Čt 5. 5. 20:00

Duben

The Drain * Burning Steps * Frank Love / Mr. Cemetery * …

So 30. 4. 20:00

Silent Stream of Godless Elegy & Dying Passion

Pá 29. 4. 20:00

Myokard * Bonnie

Čt 28. 4. 20:00

Expediční kamera 2022

St 27. 4. 19:00

Michajlov & Daniel Vardan

So 23. 4. 20:00

P.V.A. * Sex Deviants * Kohout plaší smrt

Pá 22. 4. 19:00

Worth It (ESP) + Life Inside Out

Čt 21. 4. 20:00

Expedice Repti Planet – Chorvatské dobrodružství …

St 20. 4. 19:00

Core Night Pod lampou

Pá 15. 4. 20:00

Půlnoc – The End tour + Marek Mikulášek sólo

St 13. 4. 20:00

Bruno Ferrari – premiéra „Electrofantasex“

So 9. 4. 20:00

In memory of Kurt Cobain

Pá 8. 4. 20:00

Honza Trávníček – Best of Fest + …

Čt 7. 4. 19:00

Chuť & Paheyl

So 2. 4. 20:00

Fleshless * V.A.R. * Pačess

Pá 1. 4. 20:00

Březen

The Rockles + Jarda

Čt 31. 3. 20:00

Rabies * Criminal Colection * Special Bombs (D) * SticX!

So 26. 3. 19:30

Vole * Bahratal * Kurvy Češi – 3. a poslední termín …

Pá 25. 3. 20:00

Return to Stability 2.0.2.2.

So 19. 3. 19:00

Hentai Corporation & ČAD

Pá 18. 3. 20:00

St. Patrick´s party 2022

St 16. 3. 20:00

Crossed Fingers

So 12. 3. 20:00

Cigistock pod lampou 2021

Pá 11. 3. 20:00

Benefice pro Ukrajinu

Čt 10. 3. 20:00

OTK * Děti Deště

So 5. 3. 20:00

Welicoruss * Purnama * Maahes (D)

Pá 4. 3. 19:00

Nepál – Zimní Poon Hill a Mardi trek

Út 1. 3. 20:00

Únor

Suicide Therapy vol.2

So 26. 2. 19:00

Prague Conspiracy * What´s In The Box * Beach Bum * Delusion

Pá 25. 2. 19:30

Innersphere * Nahum * Refore

So 19. 2. 19:00

Leden

ANCST (D) * Brutally Deceased * Decultivate

Pá 28. 1. 20:00

Už jsme doma

Čt 20. 1. 19:00

Metal Crystal Space

Pá 14. 1. 20:00

Patero * Slunovratovy Paprsky

Pá 7. 1. 19:00