Červen

Neon Rednecks Circus party

Pá 24. 6. 20:00

Disharmonici + Špinavej ubrus

Pá 17. 6. 20:00

0100 * ZMAR * Kavčí hory

So 11. 6. 20:00

Cigarette Syndrome * Hrivňák-Bouška-Janoušek * Broken.45

Pá 10. 6. 20:00

Pololidi * Kiss Me Kojak * True Fir

Pá 3. 6. 21:00

Tahle země neni pro starý vol.2

St 1. 6. 16:00

Květen

Self-Hatred * The Corona Lantern

So 28. 5. 20:00

Dluhy * Blue Chesterfield * New/Old

Pá 27. 5. 21:00

něco něco + Khan (AUS) + Ing’n’Lolita

Čt 26. 5. 20:00

IDEA – ZRUŠENO: nový termín – podzim 2022

St 25. 5. 20:00

Necnon Mortuss * Let Them Burn * War For War

So 21. 5. 19:00

520K POP UP SHOW

Pá 20. 5. 20:00

Bohužel * Taras Bullba * Drunken Rabbits

So 14. 5. 19:30

Darewin

Pá 13. 5. 21:00

Papalescu2 + ZPTNK

Čt 12. 5. 20:00

Billy Rudin * Satori

So 7. 5. 20:00

Aneta & the Soul Uncles + Funky Monx

Pá 6. 5. 20:00

MMNK + Opatův Modul

Čt 5. 5. 20:00

Duben

The Drain * Burning Steps * Frank Love / Mr. Cemetery * …

So 30. 4. 20:00

Silent Stream of Godless Elegy & Dying Passion

Pá 29. 4. 20:00

Myokard * Bonnie

Čt 28. 4. 20:00

Expediční kamera 2022

St 27. 4. 19:00

Michajlov & Daniel Vardan

So 23. 4. 20:00

P.V.A. * Sex Deviants * Kohout plaší smrt

Pá 22. 4. 19:00

Worth It (ESP) + Life Inside Out

Čt 21. 4. 20:00

Expedice Repti Planet – Chorvatské dobrodružství …

St 20. 4. 19:00

Core Night Pod lampou

Pá 15. 4. 20:00

Půlnoc – The End tour + Marek Mikulášek sólo

St 13. 4. 20:00

Bruno Ferrari – premiéra „Electrofantasex“

So 9. 4. 20:00

In memory of Kurt Cobain

Pá 8. 4. 20:00

Honza Trávníček – Best of Fest + …

Čt 7. 4. 19:00

Chuť & Paheyl

So 2. 4. 20:00

Fleshless * V.A.R. * Pačess

Pá 1. 4. 20:00

Březen

The Rockles + Jarda

Čt 31. 3. 20:00

Rabies * Criminal Colection * Special Bombs (D) * SticX!

So 26. 3. 19:30

Vole * Bahratal * Kurvy Češi – 3. a poslední termín …

Pá 25. 3. 20:00

Return to Stability 2.0.2.2.

So 19. 3. 19:00

Hentai Corporation & ČAD

Pá 18. 3. 20:00

St. Patrick´s party 2022

St 16. 3. 20:00

Crossed Fingers

So 12. 3. 20:00

Cigistock pod lampou 2021

Pá 11. 3. 20:00

Benefice pro Ukrajinu

Čt 10. 3. 20:00

OTK * Děti Deště

So 5. 3. 20:00

Welicoruss * Purnama * Maahes (D)

Pá 4. 3. 19:00

Nepál – Zimní Poon Hill a Mardi trek

Út 1. 3. 20:00

Únor

Suicide Therapy vol.2

So 26. 2. 19:00

Prague Conspiracy * What´s In The Box * Beach Bum * Delusion

Pá 25. 2. 19:30

Innersphere * Nahum * Refore

So 19. 2. 19:00

Leden

ANCST (D) * Brutally Deceased * Decultivate

Pá 28. 1. 20:00

Už jsme doma

Čt 20. 1. 19:00

Metal Crystal Space

Pá 14. 1. 20:00

Patero * Slunovratovy Paprsky

Pá 7. 1. 19:00