Dveře18:00 Start19:00 Vstupenky100 / 120 Facebook událost

Koncert Patero Paprsků – první akce roku 2022 Pod lampou – premiéra tvojí budoucí oblíbený kapely & Paprsky po delší době opět v Plzni – doraž se podívat jak to bude perfektní!

PATERO
Hudební uskupení zformované okolo kytrového mága Viléma Jonák.
Po roce zkoušení a upravování členů se kapela ve finální formě poprvé představí na živém koncertě. Složení Vojtěch Davídek, Matyáš Janda, Vilém Jonák, Miroslav Vanc a Michaela Zlámalová se bude snažit Vám během večera zprostředkovat silný audiovisuální zážitek za pomocí neotřelých hudebních nálad a sympatických tváří.

SLUNOVRATOVY PAPRSKY
V Lampě dobře známé hudební uskupení, jež v průběhu své letité existence prošlo čtyřmi významnými proměnami, kterými jsou skupiny označované v mluvě běžných smrtelníků jako Slunovratovy paprsky aneb paleocerebellární guanosindifosfát (tvorba z let 2010 – 2012), Slunovratovy paprsky aneb syndrom kontinuální reminiscence (tvorba z let 2012 – 2013), Slunovratovy paprsky aneb prostor diskrétní anticipace (tvorba z let 2014 – 2018) a Slunovratovy paprsky aneb kongruence indukovaná homomorfismem (tvorba r. 2018 a pozdější). S trochou fantazie můžeme kapelu označit jako představitele matematického rocku s prvky alternativy ať už to znamená cokoliv…
https://www.facebook.com/SlunovratovyPaprsky/
https://bandzone.cz/slunovratovypaprsky
https://www.youtube.com/channel/UCudlO4KXQi2PLHftKICv0nA

předprodej brzy

Kvůli současným restrikcím bude vstup umožněn pouze osobám splňujícím následující podmínky:
„Na koncertech, kde přítomno více než 20 osob, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy koncertu,
aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.“