Červen

Acid Row * Trahir * Billy Rudin

Pá 21. 6. 20:00

Kresba živě Pod lampou

Po 17. 6. 17:00

Omegavortex (D) * Stíny Plamenů * Altars Ablaze

Pá 14. 6. 20:00

I Saw Daylight (D) * Lighthouse Keeper

Pá 7. 6. 20:00

Berlin Manson (SK) + host: Dominik Prok (52 hertz whale)

Čt 6. 6. 20:00

Slut * Arrogant Twins

St 5. 6. 20:00

Květen

Labello – křest alba

Pá 31. 5. 20:00

0%Mercury (UA) * Toxic Paradise * Mamonius

Čt 30. 5. 19:30

Čtyřlístek * Bouchací Šrouby * Šílenej Hanz

So 25. 5. 19:30

Kresba živě Pod lampou

Po 20. 5. 17:00

Tony Rocky Horror Vinyl Show special feat: Queens of …

So 18. 5. 20:00

Lomikar * Slunovratovy paprsky * Malej Péťa

Čt 16. 5. 20:00

Hopes * Lorelai * Kindley Dj set

St 15. 5. 19:00

Manon Meurt – křest alba, hosté: Marjari * KodKod

Út 14. 5. 20:00

themayrevolution * Nature Trip

So 11. 5. 20:00

The Peacocks (CH) * Cheers!

Pá 10. 5. 20:00

Deloraine – VYPRODÁNO !!!

Út 7. 5. 20:00

the.switch + Severals

Čt 2. 5. 20:00

Eläkeläiset (FIN) – Humppa Lampa Satana!

St 1. 5. 20:00

Duben

Kresba živě Pod lampou

Po 29. 4. 17:00

ČAD (Sk) & Catastrofy (Sk) – KONCERT SE BUDE ZE …

So 27. 4. 20:00

N.V.Ú. * Roztrhlej Dedáč * Golda (ZNC) Soloworx

Pá 26. 4. 20:00

Mancy Sono * Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip

Čt 25. 4. 20:00

!!! ZRUŠENO !!! Brixtn * Malone * Leon

St 24. 4. 19:00

Darewin * Fakin Bůh

So 20. 4. 20:00

Innersphere – křest, hosté: Stellvris, Beyond the …

Pá 19. 4. 20:00

ChuggaBoom (UK) * Up Close (A) * Whats In The Box

Čt 18. 4. 20:00

Hentai Corporation & TTIOT

So 13. 4. 20:00

Broken.45 – křest alba + Billy Rudin * Nixies

Pá 12. 4. 20:00

Finntroll (FIN) * Metsatöll (EE) * Suotana (FIN)

So 6. 4. 19:00

In Memory Of Kurt Cobain

Pá 5. 4. 20:00

Jaguwar (D) * Nava Calma (D) * Amore Immortale

Čt 4. 4. 20:00

Březen

Fvck Kvlt (SK) * Esazlesa

So 30. 3. 21:00

Velikonoční Cigistock 2024

Pá 29. 3. 19:30

Lake Malawi – 10-year club tour 2024

Čt 28. 3. 20:00

Code Name Linhart * ing.lolita * Thotal

So 23. 3. 20:00

Kateřina Marie Tichá & Bandjeez – VYPRODÁNO

Pá 22. 3. 20:00

Haze’evot (IZR) * support: Nihil Acutum

Út 19. 3. 20:00

Kresba živě Pod lampou

Po 18. 3. 17:00

Pirátský svatý Patrik Pod lampou

So 16. 3. 20:00

Moimir Papalescu & The Nihilists – record …

Pá 15. 3. 20:00

Gaia Mesiah – Vlnobytí Tour 2024, support: Eva Vargo …

Čt 14. 3. 20:00

Absolutní neklid * Zlo z Jihu

So 9. 3. 20:00

Fast Food Orchestra – Bistro snů Tour

Pá 8. 3. 20:00

John Wolfhooker * themayrevolution

Čt 7. 3. 20:00

UniBand Contest 2024 – městské kolo Plzeň

Út 5. 3. 18:00

Animé * Jan Jelen band

So 2. 3. 21:00

První hoře * Slunovratovy paprsky

Pá 1. 3. 20:00

Únor

MHFF Best of Fest & Honza „Tráva“ Trávníček

Út 27. 2. 18:00

Kresba živě Pod lampou

Po 26. 2. 17:00

Jiří Drtil Electric * SticX

So 24. 2. 20:00

Beyond The Dark Angel * Necromanth * Sukkhu

Pá 23. 2. 20:00

Do řady! * Presumpce neviny * Infarkt

So 17. 2. 20:00

Hippie Chippies * Skotační Kulomet * Trigger Kid & …

Pá 16. 2. 20:00

Anymen

So 10. 2. 21:00

Balkan Party Band * Gadjo.cz & Profesor Ikebara

Pá 9. 2. 20:00

Dordeduh (RUM) * Heiden * Jeden kmen

Čt 8. 2. 20:00

Wild West Culture: Under The Lamp

So 3. 2. 20:00

Realita * Koby Fray

Pá 2. 2. 20:00

Leden

The Rocket Dogz * Garage Rattlesnakes

So 27. 1. 20:30

Squash Bowels (PL) * Embrional (PL) * Brutally Deceased * …

Pá 26. 1. 19:00

Už jsme doma

Čt 25. 1. 20:00

Kresba živě Pod lampou

Po 22. 1. 17:00

Forgotten Silence * Llyr

So 20. 1. 20:00

Ausgerechnet. – 25 let, host: Schrödingerova kočka

Pá 19. 1. 20:00

Radosta * Downbelow + překvapení

Pá 12. 1. 20:00