Říjen

Hentai Corporation a Čad – ZRUŠENO

So 17. 10. 20:00

Welicoruss * Innersphere – ZRUŠENO

Pá 16. 10. 20:00

Twisted Rod * The Unholy Preachers * The Mordors Gang …

So 10. 10. 19:00

Status Praesents – ZRUŠENO

Pá 9. 10. 20:00

Múza 2020 – 6. Postupové kolo – ODLOŽENO

Čt 8. 10. 20:00

Stíny pod lampou vol.3

So 3. 10. 18:00

Mighty Tour 2020 – Krang * Rabies * Honem

Pá 2. 10. 19:00

Múza 5. Postupové kolo

Čt 1. 10. 18:30

Září

Animé * Jan Jelen band – ZRUŠENO!!!

St 30. 9. 20:00

Henge (UK) – ZRUŠENO!!!

So 26. 9. 21:00

Interitus * Together

Pá 25. 9. 19:30

Múza 2020 – 4. Postupové kolo

Čt 24. 9. 20:00

Absolut Deafers, Anteater

So 19. 9. 20:00

From – V síti Tour 2020, host: Chai – ZRUŠENO!!!

Pá 18. 9. 20:00

Múza 2020 – 3. Postupové kolo

Čt 17. 9. 20:00

Garage Rattlesnakes * Leather Unit * Fina Saker

So 12. 9. 21:00

Loco Loco * Černá * A New Chapter

Pá 11. 9. 20:00

Pololidi * Děti Deště

So 5. 9. 20:30

Zerograd * Beach Bum * Hadem pro mého munga

Pá 4. 9. 20:00

Duben

!!!PŘELOŽENO NA 25.4. 2021!!! – Eläkeläiset (FIN)

Ne 26. 4. 20:00

Múza 2020 – 6. postupové kolo

Čt 23. 4. 20:00

30 let rebelie

So 18. 4. 16:00

Múza 2020 – 5. postupové kolo

Čt 16. 4. 20:00

!!!PŘELOŽENO na 4.12.!!! Ona * Madebythefire * Permon …

St 15. 4. 20:00

!!!ZRUŠENO Benjaming´s Clan & Five Leave Clover ZRUŠENO!!!

So 11. 4. 20:30

!!!ZRUŠENO Fleshless * V.A.R. * Malum * Pačess ZRUŠENO!!!

Pá 10. 4. 19:30

!!!ZRUŠENO – 210 (RU) & Minus Youth (D), …

St 8. 4. 20:00

!!!ZRUŠENO – Live Stream vol.1 – COX&VOX

Ne 5. 4. 19:00

!!!ZRUŠENO LocoLoco & #Černá, host: A New Chapter …

So 4. 4. 20:00

!!!ZRUŠENO Múza 2020 – 4. postupové kolo ZRUŠENO!!!

Čt 2. 4. 20:00

Březen

!!!ZRUŠENO – Mr.Loco

So 28. 3. 21:00

!!!ZRUŠENO – Vojtaano, support: Štěpán Soukup

Pá 27. 3. 20:00

!!!ZRUŠENO – Múza 2020 – 3. postupové kolo

Čt 26. 3. 20:00

!!!ZRUŠENO – Open Stage 2020 – Fotbal & Sinks

St 25. 3. 20:30

!!!ZRUŠENO – From, host: Chai

So 21. 3. 20:30

!!!ZRUŠENO – Elvis Maserati – premiéra – …

Pá 20. 3. 20:00

!!!ZRUŠENO – Travelling – Nejkrásnější treky …

Čt 19. 3. 20:00

!!! ZRUŠENO – Happy OL´McWeasel (SLO) & Pirates …

So 14. 3. 20:00

!!!ZRUŠENO – Search and Destroy * Madafaka * Morus * …

Pá 13. 3. 20:00

Expediční kamera 2020

St 11. 3. 19:00

Toxic Paradise – křest alba „Všechno a Nic“

So 7. 3. 20:00

Adventures * Unlucky Funkers * Crimson Fields

Pá 6. 3. 20:00

Paddy And The Rats (H) & Cheers!

Čt 5. 3. 20:00

Únor

AM – křest EP + Velký Voči, Glad For Today

So 29. 2. 20:00

Skullcrusher Tour

Pá 28. 2. 19:00

Múza 2020 – 2. postupové kolo

Čt 27. 2. 20:00

Mroží sraz vol.3

So 22. 2. 20:00

Aiming for Enrike (N) * Zerograd

Pá 21. 2. 20:30

Múza 2020 – 1. postupové kolo

Čt 20. 2. 20:00

Branko’s Bridge & Marcel Gidote’s Holy Crab

St 19. 2. 20:30

MC Gey – Rap-Life: Epizoda 2 + Matka * Lusky * Dj PuPu

So 15. 2. 20:00

Flame of Rebellion Tour 2020 – Purnama * Innersphere …

Pá 14. 2. 19:30

Vanessa – Ghost Army Tour

So 8. 2. 21:00

Second Breath * Pearly Seconds * Demashed

Pá 7. 2. 20:00

Boost & Exude „release show“ + Kosi Idina …

Čt 6. 2. 20:30

Gaia Mesiah – Refresh Tour 2020

St 5. 2. 20:00

Leden

Broken.45 * Cold Meat Party * Whats In The Box

Pá 31. 1. 20:00

Open Stage 2020 – Beps´n´Johnnies * Ogrom Circus (D) …

Čt 30. 1. 20:00

The Hows – křest, host: Thrashsurf

So 25. 1. 20:30

Safenat Paneach * Děti deště

Pá 24. 1. 21:00

Milan Říský: Live

St 22. 1. 20:00

Embrional (PL) * Brutally Deceased * Mallephyr

Pá 17. 1. 20:00

Už jsme doma – 35 let dobře namazáno

Čt 16. 1. 21:00

Travelling – Za plazy Jordánska & Severní Mexiko

St 15. 1. 20:00

Múza 2020

St 15. 1. 19:00

P.V.A. – „25 let Prasat Vyšší Autority“ …

So 11. 1. 20:00

Marcel Gidote´S Holy Crab – křest!

Pá 10. 1. 20:00

The Dreadnoughts (CAN) + Pirates of the Pubs

Po 6. 1. 20:00