Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky100 / 150 Facebook událost

Dlouho očekávané album „Všechno a Nic“ je tady a je třeba ho náležitě pokřtít! Stane se tak 7. března v plzeňském Divadle pod Lampou a máte se skutečně na co těšit!

SEPTIC PEOPLE je parta z Horšovského Týna, která funguje od roku 2010 a se kterou jste nás mohli vidět naživo již vícekrát. Jejich žánr by se dal popsat jako hard rock/rock’n’roll s lehounkým nádechem metalu. Na kontě mají tři alba, několikrát vystoupili na známých festivalech jako Basinfirefest, TaRock, či Magmafest a zahráli si po boku kapel jako Doga, Harlej, nebo Alkehol, se kterými dokonce jeli turné! Pokud ještě neznáš jejich hitovky jako „Jdou do hlav“, „Mraveneček“, „Discobrouci“ nebo „Pivní medvídci“, tak to koukej napravit a doraž Pod lampu!

TOXIC PARADISE – jméno naší maličkosti možná spíše ze z Plzně, než z Přeštic. Začínali jsme jako 13ti letý paka z 15.ZŠ v Plzni a zápal pro hru nám zůstal dodnes, do našich cca 20ti let. Kromě alba „Život je boj“ a funglovky „Všechno a Nic“, kterou se zde chystáme pokřtít, se můžeme pochlubit například pravidelným účinkováním na festivalu Rockové Léto na Mži, předskakováním srbské smečce Infest, nebo Mexičanům Armada. Naše grupa stihla vystoupit již na spoustě míst po celé republice a věříme, že si to všichni v Lampě užijeme ve velkým!

SYLVIE & SILVER MATTE je jméno, o kterém je čím dál tím více slyšet nejen v Plzni. Tahle pětičlenná banda složená z členů například Pearly Seconds v čele s talentovanou Silvií Matičkovou má na kontě zatím pouze dva singly, z čehož k jednomu natočili videoklip. S tímto videoklipem se zároveň zúčastnili Eurovize 2019. Kromě přípravy nového CD se věnují koncertování po klubech a festivalech všude po republice. Jestli jsi o týhle smečce ještě neslyšel, tak věř, že máš co dohánět!