Dveře18:00 Start19:00 Vstupenky150 / 150 Facebook událost

Také si myslíte, že styl death metal je furt to samé „blití“ dokola? Máte pocit, že se v Čechách se nedá hrát deathmetal na úrovni??? Změnit názor se vám pokusí 4 death metalové kapel z různých koutů naší země v minitour nazvaném „Return to Stability 2.0.2.2“. 4 místa, 4 kapely, 4 různé pohledy a jedna ze zastávek právě v Plzni v oblíbeném klubu Pod lampou.

NEUROTIC MACHINERY – groove-progresivní deathmetal s vlastní tváří. Tachovští borci na muziku vždy měli svůj pohled a ten dotáhli téměř k dokonalosti na poslední desce. Propracovaná muzika, která svojí prezentaci v popředí s dvěma zpěváky nenechá nikoho v klidu.

ELYSIUM – týnecký deathmetal s prvky coru, který se nebojí techniky a tísnivé atmosféry s energickým živým vystoupením smete vše živé v dosahu.

DYSANGELIUM – poctivý deathmetalový buldozer, který už léta válcuje česká pódia svou poctivou muzikou. Klasičtější podání deathmetalu ve stylu starých SINISTER nebo borců KRABATHOR.

PHYLACTERY – mladá kerosinová deathmetalová jízda, která tempa šponuje na maximum. Sype se, houpe se a celou dobu noha na plynu. Jízda jak prase.

V tomto neveselém období si přijďte zaházet řepou a přijďte se přesvědčit, že deathmetal není vyčerpaný metalový žánr.
Kapely nechají na pódiu vše, aby vám toto dokázaly!!!