Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky120 / 150 Facebook událost

MMNK (aneb můry mají nárok na kremaci) s debutovým albem „Uměnení 2: Ohnivá pomsta“, které nedávno vyšlo u labelu Kabinet Records.

Hudba MMNK je kombinací progresivního punku s nezbedným darebáctvím a texty nasáklými cynismem, černým humorem a melancholickým oplakáváním sebe sama. Deska navozuje atmosféru multiverzu MMNK, ve kterém “uměnelci” zaujímají role svých altereg. Floutkovství v textech se projevuje i četností vulgarismů, parafrází a přejatých cizích výrazů. Eklekticismus výše zmiňovaného hudebního uskupení má kořeny v literatuře beatníků, Power Rangers, Galactik Football, Pár Pařmenů a v neposlední řadě v Posledním pokušení.
Kapela sama sebe škatulkuje do kategorie white trash. České texty, surová rytmika a ostré riffy, by se ale daly zastřešit pod progressive pop punk a cíleně míří za všemi fanoušky divné hudby a ujetostí. MMNK se dokonce dočkali označení “New Weird Czechia”, tedy po vzoru New Weird Britain označující novou vlnu kapel s radikálním přístupem k tvorbě. Korunu absurdity tomu všemu pak nasazuje video z dílny Cromagnon studia (mj. i videoklipy Chief Bromden, VDYD, Bare Escape ad.) k poslednímu singlu Město.

Host: Opatův Modul
Elektronická hudba hraná na živé i neživé nástroje, spíš temná a zatěžkaná industriálními samply. Bicí, trumpeta, basa, samply a to vše pod live projekcí efektovanou na místě.