Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky150 / 190 Facebook událost

Divadlo Pod lampou & Místní Borci & Conexis z.s. uvádějí:

něco něco
Lehkonohý pop s intimními texty.
Kapelu tvoří zpěvačka Alžběta Trusinová a Tomáš Tkáč (zpěv, syntezátor, kytara), od roku 2021 je na koncertech doprovází bubeník Václav Šafka.
Sami sebe vnímají jako elektro-písničkářský projekt, který žánrově plynule přechází mezi (synth) popem, hravou elektronikou a tanečními plochami. V diskografii kapely najdete debut „Začíná“ (2020)¨a loňské album !Útržky“ – obě u labelu Divnosti.
https://neconeco.bandcamp.com/

Khan (Austrálie)
Progressive – psychedelic – stoner – rock
Z daleké a do nedávna pandemií zcela odříznuté Austrálie k nám dorazí Khan! Trio z Melbourne se pohybuje v těžce psychedelických až stoner rockových vodách a pokud se podíváte na jejich facebookový či bandcampový profil, pronásleduje je již slušně početná fanouškovská základna. A rozhodně je proč! Skvěle budovaná atmosféra každýho songu, dokonalá harmonie a nad tím vším silný vokál. Khan mají na kontě celkem 3 desky a recenzenti je přirovnávají třeba k Tool, Soundgarden, Elder nebo třeba Karnivool.
https://khanofficial.bandcamp.com/

support: ING’N’LOLITA
Projekt ING’N’LOLITA založili v roce 2019 Petr Mastroiany z Plzně a Julia Bubulina z Kanady. Jejich show je bizarně tajemnou přehlídkou kostýmů , rekvizit a garbage- glamových klišé. Hudba je podivným koktejlem temného disca, avantgardního punku, industriálního blues a psychedelie. Při koncertu místy zazní covery Soft Cell či Dead Kennedys, DAF ,ale i Karel H. Borovský!!


https://fb.watch/cdnMqC00Dg/