Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky150 / 150 Facebook událost

Doom metaloví SELF-HATRED se konečně objeví po dlouhých čtyřech letech na domácí půdě. Náladu večera dotvoří post metal The Corona Lantern, který se ukáže v Plzni vůbec poprvé.

SELF-HATRED
„Je to již deset let, co jsme začali oživovat první skladbu v prostorech Světovaru. Sice jsme za tu dobu odehráli jen třicet koncertů, i tak ale máme právo být sentimentální. Navíc v těchto zvláštních dobách žádná oslava neuškodí. Připravili jsme si proto možná až zbytečně dlouhý koncert, kde vám představíme i prozatím nehrané songy z připravované desky. Vybrali jsme i vlastní playlist pro příjemnější náladu večera. Budeme doufat, že se setkáme v podobné společnosti, jako za dřívějších časů!“

THE CORONA LANTERN
V roce 2014 zaslal Igor Krakhmalev táhlejší skladbu nehodící se pro DILIGENCE Daniele „Dahlien“ Neumanové. Už za rok vyšlo první EP a původní myšlenka na studiový projekt vzala záhy za své. Aktuální formu můžete nasát ze zatím poslední desky „Certa Omnibus Hora“. Ta se lehce odklání od starších sludgových skladeb a věnuje se více vodám post metalu.
https://spoti.fi/39RtjQU

https://bit.ly/3mZG1jB