Dveře18:00 Start19:00 Vstupenky100 / 100 Facebook událost

Trynity vydali letos svojí prvotinu The Story Of One, která sklízí zasloužený úspěchy. Možná si pamatujete vydařenej koncert Last Chance To Die v Divadle pod lampou před několika roky. Trynity dali dohromady právě lidi z LCTD a je to znát. Parádní metalcore, kterej je ale oproti LCTD víc heavy. Kapela toho za svojí krátkou existenci stihla opravdu hodně. Vydala desku, natočila 2 klipy, zahrála si například na festivalu With Full Force, na podiu jí to pořádně šlape a v Čechách se poslední dobou cítí jako doma.

MYRA z Lipska je oproti Trynity legendou. Ostřílení harcovníci to do nás sypou už spoustu let a jde jim to moc dobře. Když jsme je letos viděli v Německu, zůstali jsme stát s hubou otevřenou dokořán. Zvuk jak břitva, energie jako by klukům bylo devatenáct, parádní show a poselství v textech. Těžko říct, kdo je větší headliner, jestli Trynity nebo Myra.

Something Like zažívají letos asi nejlepší rok ve svojí historii. Spousta koncertů, účast ve finále Planetroxu, zahráli si po boku War of Ages, objeli pár menších festivalů, zahráli si na Rock For People. A koncertní jízda pokračuje i touhle akcí.

Anthems byli pro nás velice příjemným překvapením na letošním Rock for People. Na warm upu v rámci soutěže Planetrox totiž předvedli parádní výkon. I když hráli jako první, nasadili laťku hooodně vysoko a rozjeli to ve velkým stylu. Očekávej metalcore moderního střihu s čistým zpěvem / brutal vokillem. Navíc to jsou moc milí týpci, proto jsme rádi, že přijali naše pozvání.

10.13. - Something Like_Mosh pod lampou