Dveře18:00 Start20:30 Vstupenky90 / 90 Facebook událost

THE AVENUES
indie rock / Praha

NO HEROES
indie pop rock

WILL SHAKE
rock´n´roll

THE AVENUES
Pražští The Avenues na svém debutovém albu Empathize propojují indie rock s temnějšími syntezátorovými plochami. Žánrově se skladby točí kolem alternative/indie s přesahy do elektroniky, trapu a R&B.

Můžete očekávat jedinečnou atmosféru, kde našláplé a zvukově bohaté pasáže střídají hluboké zamýšlené vyhrávky, ve kterých se dá lehce ztratit a společně s kapelou prožívat příběhy.
______________________________________________

NO HEROES
Kapela No Heroes vznikla v Berouně v roce 2005. Hrají pouze vlastní písničky, výhradním autorem anglických textů je zpěvák a kytarista Thomas Klika, který pochází z Baltimoru, USA. Hudbu tvoří především Thomas s pianistou Petrem.
______________________________________________

WILL SHAKE
Bez očného kontaktu si potraste rukou s kapelou Will Shake, pretože je možné, že sa stanete obeťou možnej hypnózy vyvolávajúcu rozkoš, eufériu, úzkosť a závislosť. Kapela sa začala formovať už v roku 2015, no ten správny čas pre masívnu nadvládu nastal až v roku 2018. Nadvládu rock’n’rollu, bluesu, garage rocku a grunge.

Kapela sa takto zaprisaháva že vynaloží enormnú snahu, krvavé prsty a zkrátka všetko preto aby sa dostali do Vašich sŕdc a patrila medzi Vaše každodenné vibe-y.

______________________________________________
Tento koncert je v rámci podzimního turné Empathize skupiny The Avenues.

Vstup: 90,-
Dveře: 19:00
Start: 20:30

the avenues