Dveře18:00 Start20:00 Vstupenkyvstup zdarma / free entry Facebook událost

Open Stage – projekt prezentující nová jména a zajímavé interprety na současné (nejen domácí) klubové scéně
Koncerty vždy zdarma/FREE ENTRY

LIGHTS OFF – alternative rock / Jeseník
https://lightsoff1.bandcamp.com/album/lights-off

bio:
V červnu 2012 v Jeseníku se poprvé schází trio : Vojta/kytara + Simon/bicí + Ivan/basa s jednoduchou ideou klubové kytarové kapely. Zhruba rok vzniká první podoba, kapela dostává jméno, Vojta začíná psát texty a zpívat. Po pár koncertech nahrávají Lights Off v místním studiu první demo (2013). Na dalším materiálu se pracuje s důrazem na hledání vlastního specifického zvuku. Simon hraje na kytaru, za bubnama začíná hostovat i na koncertech Laco (ex Priessnitz).

2014 – Kapela vystupuje ze sklepa jesenického divadla na jeho pódium, přijíždějí Amák s Ronem (Golden Digital Studio,Praha) a točí první Ep – Kids or Hits, které vychází začátkem roku 2015. Krátce na to, v srpnu, začíná v Amákově pražském studiu práce na dalším Ep. K dřívějšímu syrově kytarovému zvuku přibývají další vrstvy, klávesy, aranže. Začátkem roku 2016 vychází pod značkou Drug Me Records nové Ep – Nice To Leave You. 2017 – Nové triky ze studia si žádají adekvátní provedení na koncertech, takže klávesy a druhá kytara jsou napevno v kapele i na pódiu – není cesty zpět ! Každý koncert je zkouška a každý další song patří příští nahrávce nebo nikam !

2018 – Deadline – nahrávání – opět Amák a Golden Digital. Vzniká směs pestřejší a rozsáhlejší se všema slabinama a drobnýma vadama bez retuše – první LP – eponym – LIGHTS OFF. Deska vychází začátkem roku 2019 ve vlastním nákladu.

SOMETHINK – alternative rock / Plzeň

1