Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky80 / 80 Facebook událost

MIDUB
Midub je čistě HW Live PA projekt reprezentující progresivní elektronickou hudbu s odkazem k Dub Techno/ Ambient scéně. V rámci tohoto žánru vydal své nahrávky na několika labelech různě po světě a získal podporu v několika pořadech na Radiu 1.
Dnešní ne jen podiová forma obsahuje více progresivní electro/ techno sound díky čemu se dostal ke spolupráci s kapelou J.A.R. pro kterou vytvořil dva oficiální remixy.

DJANGO
Django se k hraní dostal před více než deseti lety díky západočeským selectorům z Herb Junkies a Royal Hi-Fi. Jejich heartbeat večírky ho dostaly natolik, že si poměrně záhy pořídil první jamajské singly a začal budovat svojí vinylovou selekci. Ta je postavena hlavně na roots a dancehallu…ale najdou se tu i tunes v rytmu ska, rapu i jiných hudebních žánrů. Pozdější působení v Tallowah Sound ho hodně ovlivnilo a posunulo více do dubových rovin…ve kterých se po delší pauze opět vrací na domácí scénu.

VRAŽDA KRÁSY
Přijďte ulevit svým uleželým duším, trochu poklesnout, slevit ze svejch nároků a zase slyšet stokrát vohraný fláky! Tančit, pít a zpívat! Vlahý podvečer plný prasárniček! Tragicomedy rock! Nejlepší kapela z těch, co už nechcete nikdy slyšet! Dekadentní kabaret jen pro vás! Kdoví, co se eště přihodí! Ajn Kessel Buntes forever!

midub