Dveře16:00 Start16:00 Vstupenkyvstup dobrovolný Facebook událost

Opět po roce tradiční narozeniny Lampy!
živé kapely, Djs, grilování na terase ve vnitrobloku, odpolední hudební bazar (16-18)
VSTUP DOBROVOLNÝ – akci můžete podpořit na místě nebo zakoupením vstupenky na GoOut (cenové kategorie: 100,-/200,-/300,-/500,-)

LIVE
ZAPOMĚLSEM
Alternativně folkový projekt Zapomělsem Aleše Macenauera přichází se svým druhým albem „Měsíc ve váze“.
Zapomělsem je stesk jesenických sudet. Písničkářství kombinující folkové kořeny a výrazné poetické texty s experimentálními přístupy. Pod bouří akustických kytar proudí zamlžená elektronika, nad kterou se vznáší Macenauerův zastřený hlas se svou typickou obrazy vyvolávající poetikou.
https://zapomelsem.bandcamp.com/album/m-s-c-ve-v-ze

LIVE
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
Plzeňská kapela kombinující garážovou špínu se synťákovými pasážemi, divoký koncertní projev s kapkou melancholie.
Od prosluněného garážového surf punku až k temným noisovým zákoutím.

Djs: David Silver 90210 & Dj Dirty Bastard

Představení a křest knihy hudebního historika Radka Diestlera „Dekáda naplno (kniha proměn české populární hudby 90. let)“.
Svoboda, radost, euforie. Rozlet, svět dokořán. Nové možnosti, obzory, zážitky, zvuky, ba i vůně (od marihuany po přepálený olej fritovacího hrnce, zapomenutého symbolu té dekády). Devadesátá léta v České republice. Nebo devadesátky, jak závěrečné dekádě
minulého století familiárně říkáme (tak často, až je to občas otravné). Byla to výjimečná doba plná výjimečných zážitků. A populární hudba v nich hrála významnou roli, možná naposledy ve své historii. Je nejvyšší čas tu výjimečnou dobu zdokumentovat, popsat a zhodnotit. Pokud možno důkladně, ale zároveň odlehčeně, s pochopením, ale i sarkastickým úšklebkem tam, kde je potřeba.