Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky250 / 300 Facebook událost

20:00-20:45 Beyond the Dark Angel
21:10-22:00 Stellvris
22:25-23:25 Innersphere

INNERSPHERE – křest alba „In the Shadow of the Sun“
https://innersphere.bandcamp.com/album/in-the-shadow-of-the-sun

hosté:
STELLVRIS

BEYOND THE DARK ANGEL

19. dubna značí magické datum křtu nového alba „In the Shadow of the Sun“ kapely Innersphere! Na koncertě vystoupí domácí mladá, nadějná krev Beyond the Dark Angel a energičtí STELLVRIS.
Dorazte poslechnout 3 různorodé kapely, novou hudbu nebo také okusit nové pivo „Innersphere“, které na akci dovezeme. Těšíme se na Vás.
Innersphere – melodický death metal

kapelu není potřeba dlouze představovat domácímu publiku. Na scéně aktivní již od roku 2016, kdy obrážejí nejen česká pódia, ale i daleko za našimi hranicemi. Kapelu bylo možné vidět na vícero prestižních festivalech jako Brutal Assault, Vienna Metal Meeting, Czech Death Fest, Goathell festival, Mammut festival,… Letos vychází 3. dlouhohrající album „In the Shadow of the Sun“, které navazuje na dosavadní tvorbu a je podpořeno mnoha koncerty například i ve Finsku, Polsku, Belgii, Německu,…
Stellvris – modern metal

STELLVRIS je pražská metalová kapela, která vznikla v roce 2019. Tahle čtyřčlenná sestava tvoří hudbu založenou na moderních kytarách, intenzivních groovech a rozmanitých vokálech frontwoman Nicol. V roce 2020 kapela vydala jejich první single „Find Your Course“, který okamžitě získal pozornost jak v Česku, tak i v zahraničí. Po pár vydaných singlech kapela vydala v roce 2022 své debutové EP „Upside Down“, které ve stejném roce představila širokému spektru publiku napříč českými předními festivaly jako Brutal Assault, Fajtfest, Basinfirefest, Metal Gate Czech Death Fest nebo Death Coffee Party, jakož i na koncertech v zahraničí. Letos se kapela představila mimo jiné ve Vídni a v Dornbirnu jako support Jinjer. Kapela v letošním roce vydala své debutové album ( 27.9.) ve spolupráci s americkým producentem Jonathanem Dolesem z KonKrete Studios (Cane Hill, For the Fallen Dreams a další) na kterou ihned navázala evropská tour. Hlavním cílem STELLVRIS je i nadále vytváření kvalitní a originální produkce, která spolu s obrovskou energií na podiu strhává všechny na koncertech.
Beyond the Dark Angel – black metal

kapela známá svou estetikou black metalu a skladbami, které jsou zakořeněné přímo v samotné temnotě. Naše tvorba je charakterizována metaforickými texty, vyprávěním příběhů a průzkumem temných sfér lidstva. Vycházíme z biblických témat a záhadných podstatách temnoty, u kterých hledáme filozofickou hloubku v opomíjených aspektech existence. Naše skladby se vyznačují hromovými bicími, melodickou vášní kytar a silným basovým podkladem, doplněným agresivními vokály. V našem úsilí o uměleckou inovaci se snažíme předefinovat hranice black metalu, prezentovat něco odlišného od běžného, zatímco zachováváme jádrové podstaty samotného žánru.

———————————————————————–

Původně v tomto termínu měl být koncert v rámci tour s Mean Messiah k jejich nové desce. bohužel skrze nemoc bubeníka Miloše Meiera se celé minitour odkládá. My jsme Vás nechtěli ochudit o domácí koncert a nechat album nepokřtěné a tak věříme, že nás v tom nenecháte. Milošovi přejeme brzké uzdravení a snadné nalezení nových termínů.