Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky120 / 120 Facebook událost

MAYHEM LONGBOARDS presents
Opět po roce chystáme vytáhnout zajímavá jména tuzemských vod moderní tvrdě kytarové scény a nachystat vám příjemný večer.
Navíc opět oslavíme kulatiny – tentokrát ale pro změnu kapelní.

MARINA – 10 Year anniversary show
metalcore / Praha

Sice internetama proběhlo spousta keců, že Egor s muzikou končí, ale nedalo mu to. A najednou tady máme jedno skvělý retro vzkříšení kapely, která se v době největšího boomu core music měla slušnej hype a parádní hate. Po dlouholeté odmlce se nyní vrací oslavit 10 let existence s novým EP, který vás posadí na prdel. Sledujte novinky, protože nový matro vás pořádně nakopne!
TEASER z nového EP na https://bandzone.cz/marinaissad

THE CONTRADICTION
haard rock / Praha
Poprvé se v Plzni představí projekt zasvěcený vesmíru sci-fi hry Warhammer 40000. V jejich tvorbě se mísí progressive metal, middle-eastern/oriental metalcore a blackened deathcore. Stejně jako u Mariny sahají kořeny jejich členů daleko na východ – třeba do Kazachstánu nebo na Ukrajinu. Těšit se můžete na nové skladby i nového bubeníka.

VICTIMS
deathcore – metalcore / Chomutov

Sedmičlenná parta z temných Krušných hor (a trochu taky z Prahy). Nekompromisní náser jak cyp. Pro nás obrovská srdcovka, jsou to kamarádi spoustu let a ještě víc let hrajou. Snad 15 let i víc… Nedávno prošli lehkou personální obměnou a pracují na novém materiálu. Čekejte breakdowny, sypačky a houpačky. Prostě to, co tady skoro už nikdo nehraje…
Pro fanoušky Despised Icon, Emmure, The Black Dahlia Murder

https://bit.ly/2EebYCA
https://youtu.be/2B-B638_dR8
http://bit.ly/2CMzFAR

JAKE LOVES SPACE
metalcore – deathcore – electro – pop / Brno
Stejně jako The Contradiction si v Plzni odbijí premiéru také Jake Loves Space, kteří otestují, zda jste ještě nezapomněli dělat pořádný kraby. Mix elektro-popu s breakdowny nedávno udělal slušnej virál, když si na feat songu pozvali Mishu a určitě potěší všechny, kteří si ujíždějí nebo ujížděli na Eskimo Callboy, Attack Attack nebo Asking Alexandria.

02.08. - Marina---Facebook-Event-Promo-EDIT