Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky250 / 250 Facebook událost

MANCY SONO
Mancy Sono na koncertech zprostředkovávají hluboké emocionální prožitky hraničící s tranzem. Posluchače zavedou přes intenzivní hudební plochy a oscilující melodické linky až do emoční paralýzy a doprovází jej k imaginárnímu soundtracku k příběhům vyprávěným zvukem. Jejich mix post rocku, ambientu, dronu a metalu může působit jako hlasitá a intenzivní hudba, zároveň je ale velmi citlivá, osobní a intimní. Hudba bez textů, kde slova nejsou potřeba a každá performance je absolutním vyznáním.
Zažehnuté médium dává vzniknout společnému performativnímu aktu, na kterém posluchač participuje výletem do vnitřních krajin, v nichž se každý za sebe společně může potkat se všemi. Melodické prvky a detaily velmi hutně, ale něžně asistují v roli průvodců. Kapela vydala v roce 2023 debutové album sonder/ajzn a na rok 2024 plánuje vydání série singlů.
https://mancysono.bandcamp.com/album/sonder-ajzn

OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP
Instrumentální psychedelická kapela považovaná za čelného představitele neo psychedelické hudby v Česku. Ačkoli vychází z psychedelické hudby, často používá vlivy jiných stylů například metalu. Kapela využívá k umocnění zážitku masky, projekce a další výtvarné techniky. Spolupracuje s několika českými výtvarnicemi a výtvarníky, jako je autorka jejich masek Simona Krausová (SIKRA) nebo kolektiv Weird Visuals zabývající se tzv. „liquid light show“.
https://bigbadtrip.bandcamp.com/album/selenopolis