Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky 135 / 200 Facebook událost

FESTIVAL LÁSKYPLNO

THE BARBACANS (IT)
The Barbacans závan psychedelie let šedesátých okořeněný energickou a nespoutanou hravostí. Syrovost garážového zvuku, dunění bubnů znějící jako když se zavření v sudu od vína valíte z kopce, hutné hypnotické basové linky proložené skoro až orientálními klávesovými plochami a strhující kytarové rify, které vytrhnou mysl z hypnotického tranzu do jiné dimenze. Ne, to není sountrack k seriálu scooby doo ale čtveřice muzikantů pocházející z města Fano v Itálii. Čtveřice která má za sebou již řadu natočených alb ve studiích po celém světě a to třeba v Mexiku a Španělsku. Nyní všechny pecky z jejich debutového alba A Monsterous self-portrait přivážejí i do České Republiky

ZOMBIERO MARTIN (IT)
Fůze new wave, post-punku a stoneru, jenž snoubí temnotu kytarových rifů, teatrálních hlasů a svižných rytmů, které přecházejí do chladně formulované zuřivosti. Kapela začala v roce 2012 ve městě Fano v Italii a své první album – Fur Laboratory Skin Maker – vydala v roce 2015 u Coypu Records (distribuce Goodfellas). Po vydání alba následovalo mnoho koncertů v Itálii a velký ohlas od nejvýznamnějších italských hudebních magazínů. Začátkem roku 2021 se trio přestěhovalo do Prahy kde v nové sestavě v současné době nahrává své druhé album Členové Stefano Gasparini (Vox/guitar) Lorenzo Russo (bassguitar) Nick Fox / Michal Dovec (drums)
https://www.zombieromartin.com

INFLUS
„Co je to sakra InFlus?“ InFlus je živoucí organismus – zapomínání playlistů, někdy jejich naprostá absence, hodně pohybu, hraní bez kliku a neustálé propojení. Každý náš koncert je originální. Behind the scenes jde o projekt přátelství, lásky ke zvuku a myšlenky svobodné a nespoutané hudby. Děláme, co nás baví, a snažíme se zavřít neviditelnou propast mezi lidmi a kapelou. InFlus je otevřená náruč, necháte se přijmout?