Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky150 / 150 Facebook událost

5.10. se v Divadle po Lampou uskuteční koncert tří kapel: LARS, Safenat Paneach a Youlie. V rámci večera se uskuteční dvojitý křest. Kapela LARS zde pokřtít své debutové EP s názvem Somewhere Else, které vzniklo díky jejich umístění v loňském ročníku soutěže Múza. Zároveň Safenat Paneach pokřtí dlouho hrající album s názvem IV.
Safenat Paneach je čtyřčlenná rocková kapela jejíž hudební styl je unikátní kombinace indie a trvale udržitelného bigbítu. Jejich energická, místy syrová a přímočará hudba se snoubí s texty čekých duchovních básníků ale i s těmi autorskými, které má na svědomí frontman kapely Petr Wagner. Na nově vydaném albu IV, které bylo natočené ve studiu Hostivař u Zdeňka Šikýře právě hrají autorské texty hlavní roli.
LARS je alternative-rockové trio pocházející z Domažlic. Kapela funguje od roku 2018 a na kontě má zatím 3 vydané singly natočené ve studiu SONO. Kapela odehrála různé koncerty v rámci české republiky i v zahraničí a mezi velké úspěchy řadí i 2. místo v soutěži Múza Divadla pod Lampou. V současné době vzniká ve studiu Franz Kavkaz v Domažlicích nové 4 stopé EP s názvem Somewhere Else, které je v plánu pokřtít právě 5.10. v Divadle pod Lampou.
Youlie
‚Skoro čtrnáct set posluchačů měsíčně na Spotify naznačuje, že je pop-rocková kapela Youlie na dobré cestě. Vznikli v Ústí, se studiem vysokých škol přesídlili do Prahy, provedli pár personálních i manažerských změn a díky tomu se vloni umístili na třetím místě celorepublikové soutěže kapel Skutečná liga.‘ (časopis Uličník, únor 2023).
Kapela nedávno vydala EP s názvem Šílenci, které je dostupné na všech streamovacích platformách.
Vstupné 150,- Kč