Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky250 / 300 Facebook událost

Místní Borci uvádějí:

Dobří Jaguwar se vracejí a my máme radost! Cestou do Plzně naloží v Berlíně nováčky na scéně Nava Calma a celý večírek otevře taktéž zbrusunohý projekt Amore Immortale. Těš se na skutečně pestrou přehlídku nálad, motivů, žánrů a pocitů, kterou ten večer rozhodně nikde jinde nezažiješ. To vše a ještě více ve čtvrtek 4.4.2024 v Divadle Pod lampou!

JAGUWAR (D)
https://jaguwar.bandcamp.com/
Berlínsko Drážďanské trio Jaguwar působí na scéně již 12. rokem a poprvé se výrazně zapsali do srdcí všech milovníků shoegazu v roce 2018 kdy vydali své první album Ringthing. Oyèmi, Lemmy a Chris se následně vydali na cesty a projezdili Evropu křížem krážem. Poté se vrátili do studia, kde vytvořili své druhé album GOLD, které vyšlo v roce 2021. GOLD je o poznání více melodické, ubylo hlučnějších pasáží a Jaguwar se tak stali o trochu více přístupnější kapelou než na jejich debutu. V Plzni je přivítáme již po čtvrté a moc se těšíme na zastřený zpěv basačky, monstrózní pedal board kytaristy a věčně vysmátého bubeníka!

NAVA CALMA (D)
Nava Calma (původně Cora Line) se zrodila z touhy po symbióze z původně sólového projektu. Rozrostla se až do počtu 5 členů a nyní již funguje jako plnohodnotná kapela. Není lehké je zařadit do žánrových škatulek, ale z poslechu je patrné, že si lebedí spíše v poklidnějších, downtempových vodách a sází na budování až mysteriózní atmosféry. Jsou zde slyšet vlivy post rocku, shoegazu, post metalu, dream popu a klidně i trip hopu. Na kontě jedno EP se kterým vyrážejí poprvé jako „velká“ kapela na turné a jsme moc zvědaví jak to bude fungovat na živo..

AMORE IMMORTALE
Směsice hluků, ruchů a zvuků v podání chameleona plzeňské scény Petra Mastroianyho a jeho první veřejné vystoupení. Bude to krátké, intenzivní a máme za to, že to skvěle připraví půdu a ovzduší pro následující kapely…