Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky150 / 150 Facebook událost

BETWEEN THE PLANETS
Hudba BTP spojuje ambient, elektronické podklady, art rock a djentem ovlivněný metalový groove a také např. časté post rockové prvky.
Between The Planets se z původně sólo projektu kytaristy, skladatele, zvukového inženýra a producenta Martina Spacoshe (Elbe, Martians ad.) dostal i na koncertní pódia a už od roku 2015 patří mezi domácí jistoty, která se po druhém albu „Of Inner Sight“ (2017) podívala i na festival Brutal Assault a v červnu 2018 předskočila švédským Meshuggah na jejich pražském koncertu.
Současnou koncertní sestavu tvoří kromě Spacoshe a jeho dlouholetého bubenického souputníka Filipa Kittnara (jinak také Mindwork) i basák Radek Bure (ex. Dying Passion, ex. live band Elbe/album Sudety)
Na kontě mají zatím tři alba – „Immersion Into the Unknown“ z roku 2013, „Of Inner Sight“ (2017) a „Parallel World“, které vyšlo na konci září 2021. V současné době BETWEEN THE PLANETS připravují nový materiál se zpěvákem Martinem Schusterem (na albu Parallel World se již v roli hosta představil v jedné skladbě, se Spacoshem spolupracuje dlouhodobě a mají spolu např. i projekt MARTIANS).
https://betweentheplanets.bandcamp.com/album/parallel-world

HER NATURE
Plzeňské uskupení hrající autorskou tvorbu v progresivně rockovém duchu. Rádi experimentují s propojováním různých žánrů, ale většina písní je založena na řízných kytarových riffech v kombinaci s jemnými vícehlasými vokály. Písně jsou inspirovány různými tématy, ale jsou téměř vždy založeny na osobních zážitcích. Kapela, kterou tvoří kytaristka a zpěvačka Eva Volfová, baskytaristka Anna Pojarová, kytarista a vokalista Luboš Samek a bubeník Benjamin Faflik, v současné době pracuje na debutovém singlu s videoklipem.
https://hernature.cz/

KáVa
veselý holky hrající smutnou muziku aneb duo složené ze dvou plzeňských muzikantek –- cellistky Karolíny Korecké (Crimson Fields) a kytaristky Evy Volfové (Her Nature). Hrají výhradně autorskou hudbu, která se vyznačuje především melancholií, progresivními a neotřelými postupy, vícehlasy a používáním looperu.