Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky250 / 250 Facebook událost

Hellfuck přijedou na konci ledna zahrát své premiérové koncerty do Čech, aby podpořili svojí aktuální desku Diabolic Slaughter, která patří k tomu nejlepšímu, co v rámci stylu za poslední roky v Evropě vyšlo. V Polsku byla vždycky silná metalová scéna a tahle smečka, v které aktuálně hrají členové takových kapel, jako jsou Embrional, Azarath, nebo Squash Bowels to jenom potvrzuje. Nekompromisní smršť kvalitních thrashových riffů, u kterých by i Hanneman zaplesal, podpořena skvělou rytmikou, slibuje thrash metalovou jízdu jako řemen. Žádná další verze veselého thrash metalu pro pubertální skejťáky, ale kurva dobře udělanej Slayer z Polska, který chceš slyšet naživo!

Náhradou za See You in Hell jsou grind core drtící Kaosquad z Jižních Čech. Těšit se můžete na rychlou a poctivě zahranou jízdu ve stylu starých Napalm Death!

Brutally Deceased již tradičně po roce přivezou do divadla Pod Lampou poctivý smrtí nasáklý death metal nejvyšší kvality se švédským zvukem. Tentokrát s aktualizovaným playlistem, který kromě klasických skladeb obsahuje novinky, které se objeví na další desce