Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky250 / 300 Facebook událost

Místní Borci uvádějí
To sme tady ještě neměli! Čistě ženská energie se sejde na prknech Divadla Pod lampou v úterý 19.3.! Izraelský vlčice Haze’Evot se Ti se svým mixem rocku a punku zakousnou hluboko pod kůži a aby toho nebylo málo, podpoří je místní punkový trio nas*aných třicátnic Nihil Acutum!

HAZE´EVOT (IZR)
https://www.hazeevot.com/

indie rock / punk / disco
https://hazeevot.bandcamp.com/

HAZE’EVOT (vlčice) je indie rocková kapela a nezávislý ženský kolektiv se sídlem v Izraeli. Tvoří ji Yifat Balssiano (kytara/zpěv), Talia Ishai (baskytara), Or Zigelbaum (kytara), Hen Yair (bicí) a Nofar Tom (syntezátor, kytara). Ve svých textech se zabývají tématy, jako gender, mezilidské vztahy a existencionální problémy, kterým naše generace čelí. Díky autenticitě a síle je kapela známá svými divokými a energickými živými vystoupeními. Po vydání dvou mini alb v průběhu let se členové kapely společně přestěhovali do bytu v Tel Avivu, aby pracovali na svém prvním plnohodnotném albu. Po procesu zkoumání nových zvuků a psaní svého společného příběhu jako skupina vydala kapela v únoru 2020 své první album stylově rozkročené mezi rock, punk a disco. V současné době kapela pracuje na svém dalším albu, které by mělo vyjít v nadcházejícím roce. HAZE’EVOT je jednou z nejaktivnějších kapel v Izraeli, která je velmi známá svou energií a jedinečnými živými vystoupeními. Kromě koncertů v Izraeli kapela v posledních letech jezdí po Evropě, hrála také na festivalech jako „WAVES Vienna“ (Rakousko), „Colours of Ostrava“ (CZ) a „Waldstock“ (Německo).

https://www.youtube.com/watch?v=4OYkk009Y2g
https://www.youtube.com/watch?v=cb4HO4wyomA&t=2659s

🐱NIHIL ACUTUM
punk
https://www.youtube.com/watch?v=ysbl2kWNVoI
Místní tříčlenná kapela složená z deprimovaných třicátnic, ventilujících svou frustraci prostřednictvím hluku, uctívajících Manuly.