Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky230 / 260 Facebook událost

LLYR
Plzeňští Llyr po osmi letech opět na podiu – křest nového alba „Wings“!

FORGOTTEN SILENCE
avantgardní experimentátoři s novým albem „Vemork Konstrukt“
http://www.forgottensilence.cz/
https://madmusickcz.bandcamp.com/album/forgotten-silence-vemork-konstrukt-full-album-2023

Forgotten Silence experimentují od roku 1993 s progresivním rockem a metalem a na své dlouhé avantgardní pouti lemované vždy ve všech pádech skloňovanými alby se tím zatím posledním a aktuálním zapisují s regulérní verzí alba v podobě LP, CD a MC u labelu Magick Disk Musick.
Sedmé řadové album vychází po pěti letech od svého předchůdce a obsahuje 4 skladby v celkové stopáži 39 minut, ve kterých se rozehrává další multižánrový level brněnské kapely, která se po dvaceti letech vrátila k ženskému zpěvu, jež je ovšem náležitě klížen s mužským historicky typickým murmurem.
Vedle Krustyho basy, Martyho kláves a Čepových bicích skupina do svých řad přivítala zpěvačku Andreu Baslovou (ex-MEMORIA) a nového kytaristu Kubýka Fritscheho (HADÍ MORD, KANDAR). Neoddiskutovatelnými výkony dílo dále spoluvytvářeli Chymus (INNER FEAR, ex-ISACAARUM) na poli vokálním, Radek Kopel (EINE STUNDE MERZBAUTEN, ex-NAPALMED) na polích industriálních ruchů a Onehalph coby programátor a grafik.
Album “ „Vemork Konstrukt „“ tak vládne jedinečnou atmosférou plnou zvratů a neustálého dění, na které by mnohým nestačila..