Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky150 / 150 Facebook událost

Pokračování loňského, tvrděmetalového dvojkoncertu je tady !! Tentokrát na mikulášský víkend zavítají do Prahy a Plzně 3 kapely. Po boku domácích, melodeathových INNERSPHERE vystoupí rakousko-němečtí UGF, kteří nás postaví před železobetonovou smršť kombinace HC/Doom/Sludge a SNAKE EYES – thrash – deathová úderka z polských Katowic v čele s frontmankou Marth.

INNERSPHERE – Plzeň (CZ) // melodic-death metal
domácí kvartet brouzdající na pomezí melodického death metalu s prvky blacku, doomu a thrashe. Za tři roky koncertní aktivity stihli Innersphere vydat debutové EP v roce 2016 a dlouhohrající desku Amnesia vydanou v dubnu 2018 u MetalGate records. Během této doby je kapela koncertně hodně aktivní a vyráží pravidelně i za hranice naší republiky. V současnosti jede po boku NAHUM na Within Destruction tour 2019.
https://innersphere.bandcamp.com/

UGF – Bavorsko (DE), Rakousko // HC-Doom-Sludge
Undergroung-Groove-Front se svým specifickým stylem a hradbou zvuku tvrdou jak beton. Kapela aktivní od roku 1998, má za sebou řadu vydaných EP a 2 alba. Posledním počinem je „Phlegma Sema“ z minulého roku. UGF vystoupili během své historie s kapelami jako Crowbar, Pro-Pain, Hatesphere a mnoho dlšími, objevili se na velkých festech v zahraničí… Můžeš se těšit na pořádný a neokoukaný kus muziky
https://undergroundgroovefront.bandcamp.com/

SNAKE EYES (PL) – Katowice(PL) // thrash-death metal
Thrash deathová úderka z poslých Katowic v čele s frontmankou Marth. To tě nenechá v klidu. Kapela funguje od roku 2002 a má za sebou dvě alba.

Partneři koncertu: Rock Metal Clubs, Echoes zine, Hard Music base a Metalforever & metal man

12.07. - innersphere_fb