Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky200 / 200 Facebook událost

ET MORIEMUR patří mezi přední představitele českého atmosférického death/doom metalu. Formace, v níž figurují hudebníci známí například ze SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY či DISSOLVING OF PRODIGY, má za sebou čtyři alba, z nichž to poslední jí vyšlo letos v dubnu u renomovaného indického labelu Transcending Obscurity.
Nová deska „Tamaší no Jama“ je koncepčním počinem točícím se kolem havárie letadla japonských aerolinek, při níž v srpnu 1985 zahynulo přes pět stovek lidí na palubě. „Čerpali jsme především z příběhů cestujících a posledních vzkazů, které napsali rodině. Další inspirací byla tradiční japonská poezie haiku,“ poznamenává zpěvák Zdeněk Nevělík.
http://www.etmoriemur.com/
https://etmoriemurdoom.bandcamp.com
https://www.facebook.com/etmoriemur

ABSTRACT – Legendárny Instrumentalisté z Banské Bystrice, ktorí pôsobia na hudobnej scéne od roku 1995. Svojou energickou show a prepracovanou hudbou dokážu strhnúť hádam každého. Frontman Peter Lengsfeld je toho jasným dôkazom. Na svojom konte majú tri dlhohrajuce albumy : Fragmenthea, The Pantomime in neosolium a Lightheory a momentálne dokončujú nový, zatiaľ bezejmnený album. Na koncertoch odznejú skladby z prierezu ich tvorby a tak isto zahrajú aj úplne novinky z pripravovaného albumu. Jednoznačne je sa načo tešiť.
https://www.facebook.com/abstractinstrumental
http://abstractband.eu/
bandzone.cz/abstract

COLOSALIST – Je jen těžko popsat atmosféru 90 let, kdy se v klubech rozeznívaly tóny českých doommetalových skupin. Pokud vás právě toto období zasáhlo, tak dávejte pozor. COLOSALIST v čele s Petrem Staňkem vzkřísili to, co se po dlouhé léta zdálo nemožné. COLOSALIST jsou totíž původní členové ranných SSOGE a vstanou na pódiích klubů znovu. Nechte se unést nenapodobitelným duchem pravého a původního českého pagan doom metalu. Skupina pracuje na novém albu, které nahrává ve Finsku.
https://www.facebook.com/colosalist