Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky219 / 250 Facebook událost

DIE ALTEN MASCHINEN NASTARTUJÍ MOTORY
a v dubnu 2019 vyrazí na turné!
POSLEDNÍ ZASTÁVKOU BUDE V SOBOTU 13. DUBNA PLZEŇ!!!

Moimir Papalescu & Leon Stevenson v březnu 2019 vydávají novou desku NEW MOTORS, kterou pokřtí na pódiu Divadla Pod lampou!

///
DIE ALTEN MASCHINEN jsou mezinárodní cyber-band, který má zatím na svém kontě alba „To Be Or Not“, „Songs About Love And Machines“ a „Change“.
A největší hity z nich (To Be Or Not, Medical Electro Rock And Roll, Dead Man Walking, I´m In Love With Sigourney, Old Tin Can, Future Perfect) společně s průřezem z nejnovějšího alba „New Motors“ zazní naživo právě během jejich turné.

DIE ALTEN MASCHINEN mají také jeden ze stěžejních songů v úspěšném dokumentárním filmu KING SKATE! https://www.csfd.cz/film/624383-king-skate/prehled/
Moimir „Mašiny“ založil už v roce 2007 a mezi stálé spolupracovníky kromě kanadského zpěváka Leona Stevensona (ex-The Extras) patří také Petr Venkrbec (The Nihilists, Magnetik, Psí vojáci, Vltava) nebo Gerald Casale z legendární americké kapely DEVO.

Jejich songy si poslechni tady: https://soundcloud.com/diealtenmaschinen
Více o kapele třeba zde (Reflex): https://www.reflex.cz/clanek/kultura/91720/die-alten-maschinen-znovu-nastartovaly-motory.html
Nebo tady (Radio Wave): https://wave.rozhlas.cz/deska-tydne-die-alten-maschinen-5206371

Die Alten Maschinen