Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky220 / 250 Facebook událost

What’s In The Box
Grunge/Punková kapela z Plzeňska, co už nějaký ten pátek brouzdá kluby na tuzemské scéně, ale nebojí se hrát i v zahraničí. Momentálně pracují na své druhé řadové desce pod producentským dohledem Tomáše Frödeho.
Z alba vyšly zatím dva singly i s klipy od Filipa Hudouska (Flyingwolfish).
http://whatsinthebox.cz/


instagram
………………..
Anteater
Kapela vznikla začátkem roku 2018 a hned v následujícím roce obsadila první místa v hudebních soutěžích Múza a Strahov Open Air Band Contest. Ve stejném roce se dostala rovněž do finále mezinárodní soutěže Planetrox a zajistila si tak účast na festivalu Rock for People.
V průběhu roku 2021 kapela navázala spolupráci s producentem Thomem Frödem (Imodium, Walkmanz) a na podzim téhož roku vydala kritikou i fanoušky velmi kladně přijaté EP Other Worlds.
Na jaře 2022 odehráli Anteater pod záštitou IndigoBravo promotions několik koncertů napříč Anglií. Toto úspěšné turné bylo impulsem k zahájení příprav nové desky, jejíž vydání je
plánováno na jaro 2023.
https://www.anteaterofficial.com/

instagram
……………..
Janet A
Původní projekt zpěvačky Janet A, která zaujala svými písničkami a unikátním silným hlasem. Tehdy na ní jako první upozornil kalifornský online magazín Rawckus magazine. Nyní kapelu tvoří talentovaní muzikanti z Brna.
Poslední vydaný singl „Come Along“ podtrhuje jejich žánrový vývoj. K nahrání dalšího byli pozváni do Berlínského studia Riverside Studios, kam se vydali v únoru letošního roku.
Z jejich dříve vydaného EP „Freak“ se titulní stejnojmenný song dostal do semifinále mezinárodní skladatelské soutěže International Songwriting Competition a hrál i ve Švédském rádiu “Pirate Rock”.

Instagram