Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky220 / 280 Facebook událost

Pod lampou bude zase zatracená tma. Acid Row se vrací do Plzně, aby i svojí bývalý domovině představili nový album Poisoned Mind. Ďábelský trio netřeba dlouze představovat. Jejich koráb zkázy přiváží koktejl doomu, grunge a napalmem nasáklýho stoneru. Po křtu alba vyráží na nájezdy jak po Česku, tak po Evropě a každá zastávka je větší mayhem, než předtím. Tady to samozřejmě nebude jinak. Pusť si The Boys Are Back in Town a začni okamžitě lejt!
‘Secret of Flying’ Music video:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/1c9HjDhmZxexLXUGrbQklG

Z pochmurných mokřadů se rozléhá zvuk krvežíznivých nestvůr a epických kytarových sólíček. Heavy metaloví šamani Trahir se konečně vydávaj na pouť z Prahy do Plzně a už teď je jistý, že tenhle rituál bude stát za to. Riffy temný jak Mordor, bicí větší než jeskynní troll a v čele zpěvák/černokněžník s mečem z ryzí oceli. Připrav se na lítý boj a zlitou afterparty!
‘Blåkulla’ Music video:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/0WuTWF85bLBBINeKAgHap1

Soundtrack pouště, zírání do západu slunce s pivem v ruce a všude okolo kaktusy. Tachovští Billy Rudin přivážej poctivej, těžkotonážní stoner smíšenej s melancholickýma plochama. Riffáž á la stará, dobrá Kalifornie. V dubnu vydali novej singl ‘Me’, podle kterýho je jasný, že nás čeká solidní dávka rokenroulu přímo do hlavy.
New single ‘Me’:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/2bZUzyOR3VpHu4o3G3uXSv