Dveře18:00 Start20:00 Vstupenky120 / 120 Facebook událost

★ BIRTHDAY GOULASH BOWL ★

Téměř na den přesně to bude 5 let od prvního koncertu v Sally Brown. Akce dělaná na koleni, Bohouš lítal vzduchem. Vzniklo tak něco, co mělo za jedinej cíl zabavit kámoše a dostat do Plzně kapely, který by jinak znaly akorát pivovar a sjezd z dálnice na Prahu. To něco sme pojmenovali Goulash Crew a funguje to už tak dlouho, že nám přišlo jako dobrej nápad udělat malou oslavu. Nechceme nostalgický kecy, to až na místě. Tak si i v koncertně najnabitějším měsíci roku udělejte čas a doražte !

FLOWERS FOR WHORES – Snad nikoho neurazíme, když „Kytky“ označíme za absolutní matadory scény. Metalickej hardcore s nádechem Darkest Hour a možná i Converge. Za dobu co hrajou už taky stihli sestavu trochu protočit, na elánu a tvrdosti to ale vůbec neubralo, spíš naopak. Splitka s Gattacou nebo raperem Bonusem a loňskej koncert v nacpaný Družbě by měli tvořit naprosto dostačující reklamu.
https://letarozchodu.bandcamp.com/album/l-ta-rozchodu

DECULTIVATE – Jedna z geniálních kapel stáje Pushteek. Svým pojetím tvrdý hudby vyplňujou velkou mezeru na tuzemský scéně. Po hodně diskutovaným debutu Milovat prošli rozšířením o kytaru s dlouhým krkem a změnou na vokálním postu. Zatím posledním výsledkem je split s izraelskýma Östra Torn a Misantropie. V Plzni se moc často neukazujou, takže další velkej důvod nebýt doma.
https://decultivate.bandcamp.com/album/2019-split

NULAJEDNANULANULA – Jak se to teda píše? Normálně jak to čteš. Nulajednanulanula jsou na našich akcích jako doma a my jsme za to samozřejmě strašně rádi. Ještě radši jsme, že přijali pozvání do Lampy a zazní tak nestárnoucí hity jako “ Schumacher se zlatou hvězdou na čele“ nebo „Turín 2006“. Nejlepší chaotický něco ze Sudet. Mit liebe.
https://nulajednanulanula.bandcamp.com/

SOKR4TES – „nechceš radši techno, už to mam trochu víc zmáknutý, než při prvním gigu v lampě“
Dobře Tobi. Rave je taky hardcore. Taneční rytmy na závěr nebudou chybět.

Vstup 120,-
Start 20:00
Pořadí TBA
GNWP & FCK ERDOGAN

11.15. - 5 let goulash_fb