Dveře17:00 Start17:00 Vstupenkyvstup zdarma Facebook událost

Opět po roce tradiční netradiční akce k příležitosti narozenin Divadla pod lampou!

28 let DPL – opět po roce jsou tady již tradiční narozky Lampy
PO CELÝ DEN VSTUP ZDARMA – TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Stejně jako v předchozích letech grilovačka na terase ve vnitrobloku, staří známí vstupaři i barmani, projekce fotek z koncertů a letos také plakáty a pozvánky z tradičních akcí DPL!

časový harmonogram:
17:00 – 22:00 grilovačka na terase ve vnitrobloku (maso/vege/vegan)
20:00 Dj Lightguy
21:30 live: Midub
22:15 live: Dalekko
23:15 Dj Vegy

live set:
DALEKKO
Pětičlenná indie kytarovka z Prahy, jejímž poznávacím znamením je vrstevnatý zvuk kytar a syntezátorů, mocné bicí a naléhavý zpěv s českými texty.
V roce 2018 vyšla na labelu Tranzistor druhá řadová deska s názvem Hudba budoucnosti. Debutové album Neběžel jsem tudy? vyšlo v roce 2015 a bylo příznivě přijato posluchači a kritikou. Dalekko vystoupilo na festivalech Pohoda, Colours of Ostrava, Beseda u Bigbítu nebo United Islands of Prague. Jejich písně zní pravidelně na Radiu Wave, Radiu FM a Radiu 1. V roce 2015 byla skupina nominována na objev roku hudebních cen Vinyla. Kapela vystoupila jako předkapela amerických indie kapel The Dodos nebo Radiation City a absolvovala turné se slovenskou kapelou Bad Karma Boy.


MIDUB
Hudební producent, remixer a jednočlenný progresivně elektronický Live PA projekt kombinující několik elektronických žánrů. Midub byl původně postaven jako čistě studiový Dub Techno/ Ambient projekt, který své nahrávky vydal na několika zahraničních labelech různě po světě a získal podporu například na Radiu 1. Aktualní hudební směřování projektu je inspirováno například Gus Gus, Simian Mobile Disco, Paul Kalkbrenner a Orbital. Live show je postavena z velké části na improvizaci a souhře nekolika analogových synthesizerů, různých modulů a hw efektů Momentálně pracuje na remixu pro kapelu Monkey Business. Další spolupráce například s kapelou Dalekko.

https://www.facebook.com/podlampou/

11.24. - 28 let DPL